Cena netto: 798,00 zł + 23% VAT
| Materiał | stal nierdzewna (kolor) |
| Kolor | szary jedwabisty |
| Pojemność | 15 L |
| Okres gwarancji | 10 lat |
| Sposób otwierania | otwarty |
| Wysokość | 59,00 cm |
| Szerokość | 30,50 cm |
| Głębokość | 13,00 cm |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta |