Cena netto: 414,00 zł + 23% VAT
Kosz prostokątny CUBE to elegancki i funkcjonalny kosz na śmieci o pojemności 30 litrów, wykonany z wysokiej jakości stali matowej, charakteryzującej się podwyższoną odpornością na odkształcenia. Idealny do użytku domowego, biurowego oraz komercyjnego.
Cechy Produktu:
| Materiał | stal (matowa) |
| Kolor | stalowy |
| Pojemność | 30 L |
| Okres gwarancji | 12 miesięcy |
| Wysokość | 62,50 cm |
| Szerokość | 37,20 cm |
| Głębokość | 32,20 cm |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta |